לשלב נכון את האור

בין אם אלה פרויקטים של בניית מבני מגורים, בתי עסק או כל פרויקט אחר, לגופי התאורה תפקיד מרכזי מאד בהם וחשוב לבחור אותם כהלכה. גופי תאורה לפרויקטים משלבים בין כמה יתרונות: פונקציונאליות רבה וגם סטייל ונראות. מעבר לכמות התאורה שהם מספקים, הם יכולים לתרום לא מעט לעיצוב המרחב ולהוות אלמנט קישוטי לכל דבר. הסוד הוא לשלב נכון את גופי התאורה בפרויקטים ולקחת בחשבון פרמטרים שונים שיבטיחו זאת.

להתאים את גופי התאורה

גופי התאורה מביאים אתם עוצמות אור שונות. כאשר בוחרים את התאורה לפרויקט, יש לבחון את כמות האור הטבעית שבמקום, את הצרכים של אלה, הצפויים להשתמש במרחב עצמו וגם את התקציב. בחירת גופי תאורה כהלכה היא זו שתעשה את ההבדל בין מרחב שנעים לשהות בו לבין כזה שפחות. אור רך יכול להיות נעים מאד, אולם אם עוצמתו אינה גבוהה מספיק, הרי שסביר שלא יוכל לתת את המענה שלשמו הוא נבחר. יש לשלב גופי תאורה עם עוצמת אור חזקה מספיק, ובייחוד כאשר מדובר בחלל שבו משתמשים לא מעט (מטבח, למשל, סלון ועוד).

זקוקים לגופי תאורה לפרויקטים שאותם אתם מתכננים או מנהלים? אם כן, קבסו תאורה בע”מ היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החברה מתמחה בייבוא ובשיווק של גופי תאורה ומספקת פתרונות שונים בהתאמה מלאה לכל פרויקט ופרויקט. לסקירת כלל מוצרי התאורה של החברה, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, התקשרו ל – 02-6727811