תאורה למשרד חייבת להיות אפקטיבית ומתאימה אך בלי לוותר על הפן העיצובי ועליה לשדר אסתטיות גבוהה. המשרד שלכם הוא לא רק מקום העבודה שלכם אלא גם כרטיס הביקור שלכם כלפי לקוחות ומבקרים. תאורה חשובה מעין כמוה לאיכות העבודה שלכם וכאשר היא משלבת פונקציונליות עם עיצוב מינימליסטי היא הטובה ביותר.

יעוץ תאורה למשרד – קבסו תאורה

חברת קבסו תאורה בעל ניסיון עשיר בהתאמת גופי התאורה הטובים והמעוצבים ביותר למשרדים. יועצי התאורה שלנו ישמחו לשבת אתכם על בניית תוכנית מקיפה לתאורת משרד בכל סדר גודל. בואו לפגישת יעוץ ללא עלות באולם התצוגה והחנות ברחוב התנופה 7 בירושלים ותוכלו לקבל סיור מודרך במקום ולקבל מושג מה היא תאורת משרד טובה וכן להתרשם מפרויקטים רבים שביצענו במשרדים רבים ברחבי העיר ירושלים וערים נוספות בישראל כמו גם בפרויקטים יוקרתיים בעולם.

תאורה למשרד  – מה חשוב לדעת

מין הסתם במשרד דרושה תאורה מעט שונה מאשר זו המותקנת בבית. במשרד נהוג להשתמש יותר באור לבן מהסיבה הפשוטה שאור זה מאפשר לנו לעבוד יותר זמן בלי שהעניים שלנו יתעייפו והוא משרה אווירה עניינית המתאימה יותר לחללים משרדיים כאלה בהם דרוש ריכוז ויכולת לשבת זמן רב באותו מקום בלי שהתאורה תפריע או תעייף את העיניים.

בקרו בקטלוג התאורה שלנו, לחצו כאן.

לעומת זאת בבית אור צהוב יכול היות יותר נעים ומתאים בחדר המגורים ובעזרת עמעום האורות אפשר גם לקבל סוגי אווירה שונים.

דבר נוסף שחשוב לגבי תאורת משרד הוא פיזור התאורה בחלל כאשר בדרך כלל נהוג להתקין גופי תאורה שקועיי תקרה גדולים כן תאורת לדים אשר אורך החיים של הנרות בהם גבוה ואפשר להשאיר את האור דלוק במשך רוב שעות היממה ללא בעיה וליהנות מחיסכון כספי של עלות החשמל מאשר בהתקנה של גופי תאורה מבוססי הלוגן או נורות ליבון. ניתן לראות דוגמאות נוספות באתר המותג CLIGHT.

צריכים תאורה איכותי במשרד? לייעוץ ופרטים חייגו עכשיו או הגיעו לפגישת היכרות בקבסו תאורה!