עולם התאורה הביתי עובר מהפכה של ממש בשנים האחרונות.

יחד עם התפתחות הטכנולוגיה בכל התחומים, נכנסו גם לענף התאורה חידושים רבים, הן ברמת החומרים מהם בנויים גופי התאורה השונים, והן ברמת העיצוב. כמובן שהחידוש שתפס את הפופולריות הרבה ביותר הוא תאורת ה-LED, המאפשרת אין סוף אפשרויות עיצוב פונקציונלי במרחב הביתי. היתרון במנורות לד בא לידי ביטוי הן בצריכת חשמל פחותה והן ביכולת ה-לד להגיע בשלל תצורות והספקים. תודות לעמידותו ומשך הזמן הרב בו הוא מחזיק מעמד, ניתן להתקינו במגוון רחב של תוספות בנייה, כשקוע קיר או כפס תאורה ולמעשה בכל מקום ואופן בו הותקנה בעבר תאורת ליבון, הלוגן, פלורסנט וכדומה. את נורות הליבון הישנות והטובות מחליפים נורות לד משוכללות וכולם נהנים מיכולות ה-LED להאיר את חלל הבית, המשרד ועוד.

חדירתו של האינטרנט לכל תחום והפיכת המרחב הווירטואלי נגיש לכולם בצורה קלה, מביא לעושר עיצובי חסר תקדים בענף התאורה, כאשר ניתן להתעדכן בטרנדים ומגמות חדשות בענף בקלות רבה יותר, ליישם טכניקות עיצוב חדשות, וכן לייבא את מיטב מותגי העל בענף התאורה על שלל הקולקציות החדשות ומוצרי התאורה המתקדמים בעולם.

אנו בקבסו תאורה שמחים להיות בחזית הטכנולוגיה ולהביא את מוצרי התאורה המובילים בעולם של מיטב החברות בעולם מדי שנה. מנורות תליה מרהיבות, שנדלירים אלמותיים, מנורות קיר ייחודיות ותאורה חכמה המבוססת על בית חכם עם מערכות שליטה ובקרה, עממים וצבעים בכל גווני הקשת הם רק חלק מאפשרויות רבות מהן נהנה הצרכן בבואו לחנות התאורה כיום.

ניתן למצוא יותר מעצבי תאורה, אדריכלים ומעצבי פנים שחושבים מחוץ לקופסה ובוחרים עבור לקוחותיהם גופי תאורה יצירתיים וחדשניים אשר קובעים רמה חדשה של עיצוב תאורה לבית. נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ולייעץ לכם בבואכם לבחור את גופי התאורה הטובים ביותר בעולם.