פרופיל לד בהתאמה מלאה

תאורת הלדים הפכה בשנים האחרונות לפופולארית מאד, הן בזכות עוצמת האור שהיא מציעה, האיכות שלה, האפקט שהיא מביאה אתה וגם המחירים האטרקטיביים, בהשוואה לאלה שהוצעו לנו בעבר. את התאורה אפשר לשלב במסגרת פרופיל לד, אותו ניתן להתקין בכל מקום שרוצים, בין אם בבית, במשרד, בעסק או במקומות אחרים. פרופיל הלד תורם לא מעט לנראות המקום, לעיצובו וגם מספק את כמות התאורה הנדרשת ובעוצמה הנכונה.

איכות ומחיר

למתעניינים בהתקנת פרופיל לד מחיר יהיה אחד הפרמטרים הראשונים שייבדקו וזאת לאור טווח המחירים הרחב הקיים כיום. מחירה של תאורת הלד ירד משמעותית בשנים האחרונות, ואם בעבר שילוב של פרופיל לד עלה לא מעט כסף, הרי שכיום המצב הוא אחר והעלויות משתלמות הרבה יותר. אם רוצים לשלב פרופיל אלומיניום לתאורה לד מחיר אטרקטיבי יכול להשפיע על הבחירה, אך לא רק. בהיותו עשוי מאלומיניום, הופך פרופיל תאורה זה לאיכותי מאד, לעמיד וגם לחזק וכזה השומר על המראה שלו לאורך שנים. את הפרופיל ניתן להסתיר בסוגי כיסויים שונים, שקופים, חלביים או לבנים והוא משמש כפתרון אסתטי ומקסים.

להתקין בכל מקום שרוצים

אחד היתרונות הבולטים של פרופיל זה הוא העובדה שניתן להתקין אותו בנקודות שונות במרחב. אפשר להתקינו ישירות על הקיר, בתוך הקיר או על התקרה ואף גם על הרצפה. כל זאת, כדי לקבל את אפקט התאורה הרצוי וליצור את האווירה המושלמת, המתאימה. בשל גודלו של הפרופיל, הוא יכול להשתלב גם במקומות בהם גופי תאורה אחרים פחות מתאימים, מקומות בהם יש צורך בתאורה חזקה וטובה.

רוצים לרכוש פרופילי לד וגופי תאורה נוספים מסוגים שונים? אם כן, קבסו תאורה בע”מ היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. החברה מתמחה בייבוא ובשיווק של גופי תאורה ומספקת פתרונות תאורה לחנויות ולפרויקטים שונים בכל רחבי הארץ. ברשותה מעבדת לדים ובית מלאכה והכל – בייצור כחול לבן. מוצריה באיכות הגבוהה ביותר והם מגיעים ישירות מהמפעל.