החברה הוותיקה קבסו תאורה מובילה בייבוא, שיווק וייצור גופי תאורה, ומספקת ללקוחותיה הפרטיים, העסקיים והמקצועיים גם פתרונות מתקדמים עבור תאורה בגבס. מדובר בפתרונות מותאמים אישית לצרכיו של כל לקוח המסופקים עם מערך שירות מקצועי עבור מחיר משתלם במיוחד.
כדאיות השימוש בגבס לפתרונות תאורה
בשנים האחרונות, לאור התפתחויות בענפי העיצוב והבניה, הגבס נכנס כאלמנט פרקטי ואסטטי חשוב לבתים פרטיים ודירות. אחד השימושים הנפוצים בגבס הוא עבור ספוטים שקועים המעניקים פתרונות תאורה מוסתרים שמתאמים למגוון צרכים וסגנונות עיצוב. הכדאיות של שימוש בגבס לצורכי תאורה באה לידי ביטוי במספר יתרונות עיקריים:
  • גופי תאורה מוסתרים – גופי תאורה בגבס מספקים פתרון תאורה נסתר כללי או ממוקד שאינו תופס חלל, מספק חזות אחידה לקיר או לתקרה ומעניק אשליה של אור המפציע מהם, דבר התורם לעיצוב אווירה ייחודית ומבוקשת בחדר.
  • תאורה כללית – על ידי הצמדה של מספר ספוטים בגבס ניתן ליצור תאורה כללית בחדר. כמו כן, על ידי פיזור גופי התאורה בחדר ניתן ליצור תאורה שהמוקד שלה יותר על אווירה.
  • תאורה ממוקדת – בעזרת ספוטים בגבס ניתן ליצור תאורה ממוקדת לאזורים ספציפיים במרחב, התורמים ליצירת אווירה על ידי הדגשת פריטי ריהוט, אומנות או עיצוב ייחודי. כמו כן, הם מעולים לצרכים פרקטיים כמו לקריאה או בישול.
  • שילוב עם מגוון סגנונות – התאמה נכונה של גופי תאורה שקועים בגבס מאפשרת התאמה למנעד רחב של סגנונות עיצוב וגופי תאורה אחרים, החל מסגנון מודרני ועד לסגנון וינטאג’, קלאסי, כפרי, ים תיכוני או אחר.