יועץ תאורה

חברת קבסו תאורה מספקת מעטפת שירותים מלאה בתחום התאורה ומאפשרת לאדריכלים, מעצבי פנים ולקוחות מהשורה לשאוב מהידע והניסיון הרב שיש לנו בתחום בין אם יש בחנות ובאולם התצוגה שלנו בתלפיות או באתר הבית בו תמצאו מגוון רחב של טיפים, חדשות תאורה ועוד.

אנו מזמינים אתכם להירשם לניוזלטר שלנו דרך האתר ולקבל ישירות למייל עדכונים לגבי מבצעים, הטבות ועוד.

יועץ תאורה בירושלים – קבסו תאורה

חברת קבסו תאורה הידועה והמוכרת בירושלים שותפה לפרויקטים מעניינים ביניהם מעבדת הלדים הישראלית החדשה, עיצוב גופי תאורה בפרויקטים נחשקים ויוקרתיים בארץ ובעולם ושיתופי פעולה עם אדריכלים בולטים בנוף הישראלי בכלל והירושלמי בפרט.

מוזמנים לגלוש באתר ולמצוא מידע רב, טיפים ולהתרשם ממבחר גופי התאורה הענק, קולקציות חדשות, גופי תאורה מיוחדים לבית ולחוץ וליהנות מיעוץ מקצועי בתחום בחנות או באתר.

השאירו פרטים לחזרה לגביי כל פרויקט תאורה שעליכם לבצע, קטן כגדול ונשמח לחזור אליכם או חייגו עכשיו.

קבסו תאורה יועץ תאורה בירושלים

מחפשים יועץ תאורה? נשמח להגיע עד אליכם או להיפגש אצלנו ברחוב התנופה 7 בתלפיות ירושלים ולראות כיצד אנו יכולים סייע לכם בפרויקט התאורה שלכם עם בחירת גופי תאורה והתאמתם לשטח בעזרת יועצי התאורה המומחים שלנו בעלי הניסיון הרב וההבנה עמוקה בכל מה שדרוש על מנת לבנות תכנית תאורה מקצועית לכל חלל.

קבסו תאורה מובילה ביעוץ, מכירה והתקנה של גופי תאורה במגוון רחב של מיקומים ומספקת תאורה לקניונים, לבתי מלון, תאורה לעסקים ולחנויות, תאורה לחדרי כושר, למשרדים ולבתים פרטיים בסגנון עיצוב מרשים ושליטה מלאה בטרנדים הכי חדישים בתחום.

בואו לאולם התצוגה הענק שלנו בתלפיות, עשו סיור ושבו עם אחד היועצים בחנות לקבלת יעוץ מקצועי לכל פרויקט שיש לכם. נשמח לעזור ולספק לכם את גופי התאורה האיכותיים ביותר במחירים הנוחים ביותר בשוק וללוות אתכם לכל אורך הפרויקט עד להשלמתו על הצד הטוב ביותר.