-התאורה הינה יכולה לעשות הבדל גדול בתחושה בחדר.היא מסייעת לך לבצע משימות בקלות, גורמת לך להרגיש בטוח, ונוח יותר.התאורה מאפשרת לך להנות ממלוא הפוטנציאל הטמון בחלל, הינה מוסיפה יופי ודרמה לחדר.

Fusion x64 TIFF File

התאורה יכולה להפוך חדר קטן, לחדר הנראה פתוח ומאוורר. וחדר גדול להראות נעים ומזמין לשהות בו. היא יכולה ליצור אווירה ערנית בשעות חשיכה, ותחושה של שקט ורגיעה לאחר יום ארוך ומייגע. במובנים רבים כל כך, התאורה יכולה לעשות את ההבדל, גם אם זה בא לידי ביטוי בלשלם על אפשרויות עיצוב הבית או שיפוצו.

מאפיינים לקביעת הצרכים שלך: תאורה צריכה להיות מתוכננת כדי להשלים את אורח החיים שלך, ולהנות ממלוא הפוטנציאל הטמון בחדר. ולכן, קודם כל אתה צריך לפתח תוכנית תאורה המותאמת לצרכים האישים שלך ושל משפחתך.

 

בעת תכנון התאורה שלך, עליך לבחון את הפעילויות המתרחשות בכל חדר, את האווירה וכו’.. בשביל אווירה מסוימת, אתה צריך ליצור אלמנטים דקורטיביים כדי להדגיש את האווירה בכל חדר.

Fusion x64 TIFF File

-זכור כי האור יכול להיות נספג ומבוזבז אפילו בחדר כהה וחשוך

כמו כן, לשים לב לאותם האזורים המשרתים יותר מאשר מטרה אחת, אזורים אלו ידרשו יותר מסוג אחד של תאורה. אם אתם זקוקים לעזרה עם התוכנית שלכם. יועץ תאורה מוסמך באולם התצוגה המרשים של קבסו תאורה ישמח לעזור.